אם אתם חשים שאתם צריכים לרדת במשקל כדאי תחילה לעשות חישוב משקל מהיר וקל!

  עמוד הבית   אודות   גלריות   מתכונים וכתבות   תפריט   צור קשר
אוכל
טעים
ערך קלורי
נמוך
הרזיה
מהירה
רישמו כאן את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!


Get your reciepe now
אנו מכבדים את פרטיותך*
דיאטה מהירה, בריאה וטעימה
דיאט לי. ניסיתי, רזיתי.

  ירידה במשקל כבר בשבוע הראשון

  רק עד 350 קלוריות לארוחת צהריים

  אופציה לארוחות ללא גלוטן - חדש!

לחץ/י כאן
נעזרתי בחברת דיאט לי לפני מספר שנים, האוכל היה טעים מאד, האריזות מסודרות בצורה נוחה על הכל רישום מדוייק והחלק החשוב הצלחתי לרדת במשקל ולא להשאר רעבה. מומלץ!!   בכל פעם ובעיקר אחרי חגים כשצריך קצת להוריד במשקל אנחנו מזמינים ארוחות מוכנות של דיאט לי אנחנו חוזרים למשקל הרגיל שלנו בזמן מהיר והאוכל טעים, אגב אם משהו לא טעים לנו אנחנו מבקשים שהמנה הזו לא תישלח אלינו יותר וכך נעשה מבחינתנו דיאט לי מומלצים ביותר.
דף הבית   | משקל > חישוב משקל

כל אדם יכול לדעת בעזרת חישוב משקל קל ופשוט האם הוא נמצא בתחום המשקל הנכון והטוב בשבילו או שהוא צריך לרדת במשקל (או במקרים מסוימים לעלות במשקל).
התחום הנכון עבור כל אדם נקבע בעזרת מספר פרמטרים כמו גובה, גיל, מין, מבנה גוף ועוד. כל הנתונים הללו מרוכזים בטבלאות שעוזרות לבצע חישוב משקל נכון ואיכותי.
יש שיטות חישוב רבות והן כוללות בתוכן טבלאות רבות ומגוונות.
אחת השיטות הידועות למדד משקל גוף האדם היא שיטה הקרויה BMI (ראשי תיבות של Body Mass Index), כלומר "מדד מסת הגוף". המדד נותן הערכה כמותית הקובעת האם האדם הנבדק נמצא בתחום המשקל התקין עבורו, או שמא הוא מצוי בעודף משקל או תת משקל. מדד זה מחושב בעזרת שני נתונים: גובה ומשקל. הוא הומצא עוד במאה ה-19 על ידי המתמטיקאי-סטטיסטיקאי הבלגי אדולף קוולטט בזמן שהוא לימד קורס פיזיולוגיה במוסד אקדמי. המדד זכה לחותם רשמי בתחילת שנות השמונים של המאה הקודמת כאשר הוא אומץ כתקן רפואי רשמי למדידת השמנה. כעשור מאוחר יותר "מדד מסת הגוף" נקבע כתקן הבינלאומי בתחומו, וכיום זהו המדד העיקרי והחשוב ביותר מבין כל המדדים לבדיקת השמנה. רופאים בכל פינה בעולם נעזרים במדד זה על מנת לקבוע השמנת יתר או תת תזונה אצל בני אדם.
הנוסחא שבה נעזר המדד היא : משקל הגוף לחלק לגובה הגוף בריבוע. את התוצאה לוקחים אל טבלת משקל שבה רשומים כל היחסים שעשויים להתקבל מחישוב שכזה. הטבלה תיתן את האינפורמציה לגבי הנבדק. האם היחס שיצא בחישוב בנוסחא עבורו אומר שהוא במצב תקין או שהוא מעל או מתחת לתחום הטוב.
כאשר תוצאת ה-BMI היא בתחום 18.5-25 אפשר להגיד כי משקל האדם תקין.
ישנן שיטות רבות לעשות חישוב משקל לפני שמתחילים בדיאטה, ורצוי ומומלץ לעשות זאת בכדי לקבל אינדיקציה לגבי הצורך בדיאטה.


חישוב המשקל הרצוי |

חישוב משקל rss feed   חישוב משקל rss feed
Copyright © quickdiet.co.il - All right reserved. תנאי שימוש באתר